lubuskie

Usługi wykończeniowe, aranżaja wnętrz, wykańczania oraz remontów!

Nasze przedsiębiorstwo od długiego lat specjalizuje się w najwyższej jakości usługach z zakresu projektowania wnętrz, wykańczania, remontów, mebli na wymiar, aranżancji ogrodów, jak również sprzedaży oraz produkcji mebli tapicerowanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanym pracownikom, oferowane przez nas usługi są zawsze na bardzo wysokim poziomie, tak aby w pełni zadowolić oczekiwaniom klienta. Swoją pracę pełnimy z wielkim zaangażowaniem i pasją. Wszystko to sprawia, iż wykonywane przez nas prace są zawsze odpowiednie z projektem, także wszystkie obowiązki związane z pozyskiwaniem zgód, nadzorowaniem ekipy oraz zapewnienie wszelkich materiałów bierzemy na siebie. 

Korzystając z naszej oferty macie Państwo możliwość zakupu wyjątkowych asortymentów do wszystkich rodzajów wnętrz, daje to na zaoszczędzeniu określonej ilość pieniędzy przy większym zamówieniu. W naszych projektach nie ma również limitu, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju poprawki. Zawsze pracujemy do ostatniego szczegółu, tak by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany. W naszym  centrum pracują jedynie najwyższej klasy specjaliści w swej dziedzinie, a mianowicie: projektanci oraz architekci wnętrz. Jest to o tyle istotne, że w większości podobnych miejsc zajmować się będąPaństwem sprzedawcy, a nie wykwalifikowani fachowcy. Wszystkie te czynniki rzutują na końcowym efekcie całej współpracy. Jeżeli chodzi o kwestie realizacji kuchni na wymiar, to czas ten wynosi jedynie dwa tygodnie. Natomiast jeśli o czas realizacji mieszkania, to okres ten wynosi około czterech tygodni. Profesjonalna wycena i konsultacje są jeszcze w ten sam dzień. Po przez to cała współpraca odbywa się bardzo sprawnie, aczkolwiek rzetelnie. Zrzeszamy również wielu producentów z różnych branż, dzięki czemu możemy udostępniać różne rabaty. 

Nasz projektant dopasuje do Twoich oczekiwań odpowiednią wizję całego projektu, w taki sposób, by wnętrze było oryginalne oraz w całości odpowiadało {Twoim|Twoje| gusta. Gdyż podczas tworzenia projektu naszym priorytetem są zwyczaje klienta. 


Wyślij wiadomość

Report this ad

Zobacz też:


Darmowe ogłoszenia drobne - Katalog Senator Zgóra