lubuskie

Przeprowadzka - czyli wypożyczanie samochodu dostawczego

Obecnie na rynku jest dużo firm oferujących wypożyczanie aut dostawczych. Jest to duży komfort dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą, natomiast nie dysponują własnymi samochodów dostawczych, jak również dla tych, którzy potrzebują w danej chwili przewieść przykładowo meble. Na rynku istnieją firmy, które oferują swój klientom usugi 24/7

Firmy oferujące wypożyczanie samochodów dostawczych

                         Firma Dostawcze24 zajmuje się swoją działalnościąfirmą 24h na dobę. Jej specjalnością jest profesjonalny wynajem aut dostawczych. Jak informuje sama firma, prowadzi ona wypożyczalnię krótkoterminową, w ramach którego auto jest udostępniane na okres maksymalnie dwóch lat. Każdy samochód oferowane przez tę firmę jest w pełni sprawny, spełniające wszystkie normy techniczne i niezbędne przeglądy. Jeżeli zdecydujemy się na rezerwację pojazdu minimum cztery tygodnie przez planowanym wynajmem, to możemy liczyć na bardzo korzystne zniżki. Jeżeli chodzi o cennik, to dla przykładu za wypożyczenie Fiata Ducato Furgon trzeba zapłacić 30 złotych/1h, 7-19 godzin to koszt 149 złotych, natomiast 30 dni to koszt 2490 złotych. Za wypożyczenie Fiata Ducato Maxi Furgon zapłacimy 149 złotych za wypożyczenie między godziną 7-19, natomiast za okres 30 dni zapłacimy 3200 złotych. Za Fiata Ducato Kontener zapłacimy 160 złotych za go na czas 10 godzin, natomiast na okres 30 dni będzie to koszt 4900 złotych. Firma oferuje równieżtakże inne modele aut dostawczych.

                       Kolejną firmą {oferującą|proponującą| usługę wypożyczania samochodów dostawczych jest Vanfart. Firma ta bowiem specjalizuje się w użyczaniu aut dostawczych na okres krótko, średnio i długoterminowy. Posiada największą bazę samochodów dostawczych na Śląsku. Prowadzi także usługę wynajmowania na godzinę, gdy klient musi coś szybko i komfortowo przetransportować, na przykład podczas przeprowadzki. Biuro mieście się w Katowicach. Jeżeli chodzi o cennik, to przedstawia się on następująco: dostawczy Furgon Maxi to koszt 30 złotych za 1 godzinę, 219 złotych za dobę, gdy wynajmujemy pojazd na 4-7 dni.


Wyślij wiadomość

Report this ad

Zobacz też:


Darmowe ogłoszenia drobne - Katalog Senator Zgóra